Uzh Color Run. Если не можешь начать тренироваться – начни бегать (Видео)

Весёлое и самое разноцветное спортивное мероприятие в Ужгороде!  Мы не могли не поучавствовать. Скажем честно – в беге мы не профессионалы, а любители. Это именно тот вид спорта, который не требует особых затрат – просто вставай, одевайся, выходи на улицу и беги! Если не можешь начать тренироваться – начни бегать :-)

Что пишут про Uzh Color Run в интернете. Цитируем статью газеты “День”:

“Нетипово і весело, а головне з користю, мали можливість провести час закарпатці цими вихідними.

Одразу декілька спортивних заходів відбулися днями на Закарпатті. Приурочені вони до Дня фізичної культури та спорту.  Зібрали любителів спорту представники ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.16

Кольоровий забіг відбувся і на території Боздоського парку в обласному центрі. “Такі забіги вже давно набули популярності в усьому світі, настав час і Закарпаттю приєднатися до цієї чудової традиції. Обов’язковою умовою для участі було дотримання дрес-коду – наявність яскравих елементи в одязі та спортивній екіпіровці” – розповіли організатори заходу. Натомість самі взяли на себе забезпечення учасників пакетиками з фарбами холі, які повністю безпечні і легко змиваються водою. І хоч на перший кольоровий забіг учасників прийшло небагато, організатори обіцяють продовження такої веселої та кольорової популяризації спорту на Закарпатті.”


И небольшой видео-отчет от телеканала ZIK )